Kiedy powiedziałem, że nie mam zamiaru instalować tego typu aplikacji strasznie się oburzył rzekomy analityk. Niestety już było za późno dla mojej kasy (250$ to nie majątek ale jednak). Współczuje wszystkim którzy jak ja dali się nabrać bez względu na kwoty.

marketcfd

BRAK LICENCJI NA DZIAŁALNOŚĆ POMOGĄ CI SIĘ POZBYĆ TWOICH \ Witam.Ja też zrobilem jak wiekszość z was.Przelałem 250E i dopiero dostałem linka z weryfikacją.Wystraszyłem sie i zaczołem czytać opinie.Kurde ze ja tego wcześniej nie zrobiłem. Wole stracic te 250E niż wysyłac im wszystkie dane.Marwi mnie tylko ze kliknołem link z maila,czy mogło tam byc jakiś kon alba inny wirus? Przelew zrobiłem wirtualną karta z Revoluta. Kiedy powiedziałem że już nie mam możliwości wjęcej załatwić to po dwóch dniach zostało mi 58euro które nie mogę nawet wypłacić.

Jak Działają Oszuści?

Nie dziela na klientów doświadczonych i mniej doświadczonych. Zachęcają bonusami choć to zakazane w przypadku firm o charakterze CFD. Wszystko jest https://traderprof.biz/ na stronach KNF. Ja też straciłem bardzo dużo pieniędzy. Oceny cząstkoweWiarygodność:2Obsługa klienta:3Platforma:2Oferta:3 Ja też sporo straciłem.

Witam wszystkich poszkodowanych i naiwnych, bo tak można Nas nazwać. Człowiek myśli, ze zostanie milionerem i dal sie tak zmanipulować. Ja nie moge sobie tego darować i chyba nigdy nie daruje. Tez tak jak marketcfd Państwo dałam sie nabrać. Tylko, ze ja wpłaciłam 7600 euro. Najpierw miałam jednego analityka, a pózniej dali mi nowego, bo rzekomo tamten za Mnie wszystko robił, a ten chce Mnie nauczyć handlować.

Zalety Korzystania Z Bitcoin Revolution

Ja niestety też zostałam omamiona i nawet nie wiem, jak to się stało, zawsze rozsądna i rozważna, a tak dałam się nabrać. 600 euro przepadło, najpierw wpłaciłam, a potem dopiero zaczęłam czytać komentarze, zawsze robię na odwrót a teraz ogarnęła mnie chwilowa niepoczytalność. Też niestety zostałem oszukany na kwotę 500euro. Czy są tu oso y które doprowadziły ta sprawę do Konica i chciały by się podzielić zdaniem W naszym kraju gra u nielicencjonowanego brokera jest nielegalna a takim właśnie jest traderprof oszustwo, choć w tym przypadku słowo broker jest sporym nadużyciem. Jest to typowy scamming.

Sprawę będę kierował do prokuratury bo jak widzę to nie jestem sam Naciągają ludzi na pożyczki Pieniądze niby które zarobisz to i tak ich nie wypłacisz Uważajcie na oszustów w Market CFD. Straciłam 1.750,00 Euro.

Czy Można Odzyskać Pieniądze?

Pod przykrywką nauki kradną cały wkład własny. Nie dotrzymują wymogów KNF.

I tak straciłam swoje oszczędności. Głupota ludzka nie zna granic. Jestem jak najbardziej za złożeniem sprawy w prokuraturze tylko musi byc Nas troszke więcej. Pewnie to i tak nic nie da, ale moze innych przestrzeże. Przestrzegam was przed tymi złodziejami. Wpłacisz i już pieniędzy nie zobaczysz, nawet chargeback wam nie pomoże.

Poznaj Brokera

BRAK LICENCJI NA DZIAŁALNOŚĆ!! nie dawajcie im swoich danych w weryfikacji!!! bo wezmą na was kredyty i zabiorą wszystko z konta bankowego Witam mnie te debile zabrali nie tylko pieniądze ale i Zdrowie. Ciągle walczę i kosztuje marketcfd mnie to wiele nerwów. Popadłam w nerwice i depresje, bo zabrali mi pieniądze na które ciężko pracowałam w tamte wakacje nad morzem. Mam cichą nadzieje że dopadnie ich ten nowy wirus, wiecie który, za mnie i innych oszukanych!

Jak się zorientowałam, w czym rzecz chciałam się wycofać, to w bardzo krótkim czasie zostało tylko 73 Euro. I tych pieniędzy nie dostałam ponieważ stwierdzili, że są ich bo mi rzekomo dołożyli do konta 500 Euro. UWAŻAJCIE to naciągacze. Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:1Platforma:5Oferta:5 https://traderprof.online/ Wszyscy powyżej mają rację. Agresywny marketing, duzo obietnic ale i złodziejski koszt przetrzymania Z/S. Nawet jak cena zakupu jest dużo niższa niż aktualna rynkowa to cały zysk zżera przetrzymanie Z/S, a ci niby analitycy proponują specjalnie otawrcie takich pozycji które trzeba długo trzymać.

Zaloguj Się Do Swojego Konta

Nie dawajcie im żadnych pieniędzy, oni działają nielegalnie w Polsce! Nie ma ich w spisie KNF!!! To o czymś świadczy, nie ufajcie im pod żadnym pozorem. Ja się dałam ale wy nie musicie. https://pl.wikipedia.org/wiki/Obligacja_kuponowa Dodatkowo nnie mają żadnej licencji na działanie w naszym kraju. Jeżeli dacie im pieniądze to już ich najpewniej nie zobaczycie!! Ja walczę od lutego i kosztuje mnie to bardzo dużo

Teraz zacząłem z konkurencją, niby zarobiłem. poprosimłem o wypłatę, najlepsza weryfikacja. Oszuści, chciałbym wszystkich ostrzec przed tym brokerem. Byłem bardzo naiwny i dałem się nabrać na ich gadkę nie sprawdzając ich wcześniej i przez własną głupotę i naiwniść,bo tego nie da się inaczej wytłumaczyć straciłem sporo kasy. Nie dajcie się nabrać tym cwaniakom jak wpłacie pieniądze na ich konto to koniec już ich nie odzyskacie. Nie można wypłacić pieniądzy Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:5Platforma:1Oferta:1